Web Site Paketleri

Belirtilen fiyatlar geçerli değildir, fiyat bilgisi için iletişim sayfasından mesaj gönderebilirsiniz.

Haber Sitesi Tasarımı

Günlük Gazete Manşetleri, Günlük Burçlar, Firma Rehberi, Biyografi, İletişim, Puan Durumu ve Fikstür, Manşet Haber Alanı, Köşe Yazarları, Hava durumu, Namaz Vakitleri, Puan Durumu, Haber Botu ve daha bir çok özelliğe sahip haber sitesi tasarımı.

1 Yıl Ücretsiz Destek // Her Şey Dahil 990 TL

BİLGİ/SATIN AL


Kurumsal Site Tasarımı

İşletmelerin ihtiyaç duyabileceği tüm özellikler, hizmetler, iletişim, hakkımızda, referanslar, haberler gibi olmazsa olmaz sayfalar en modern tasarımlarla sunulmaktadır. Kolay yönetim paneli ve modern görünüm bir arada.

1 Yıl Ücretsiz Destek // Her Şey Dahil 1.000 TL yerine kısa bir süre için 850 TL

BİLGİ/SATIN ALRent A Car Sitesi Tasarımı

Filonuzdaki araçları kolay bir şekilde sitenize ekleyebilir ve hemen kiralamaya başlarsınız. Araçlarınızı eklerken istenilen tüm bilgileri belirteceğiniz özel alanlar (Model, marka, renk, yakıt türü, vites, kişi sayısı vb.) vardır. Şehirlere Özel Araç Tanımlama, Araçlara Aktif/Pasif Özelliği, Rezervasyon Bilgi Maili, 3 Farklı Dil Seçeneği, Blog, Çalışma Saatleri, Otomatik Filtreleme, Responsive (Mobil Uyumlu).

Araçlarınızı web siteniz üzerinden kolayca yönetebilir ve kiralayabilirsiniz. Tüm ayrıntıları düşünülmüş bir tasarım ve modern görünüm ile Rent A Car Sitesi bu aya özel indirimli!

1 Yıl Ücretsiz Destek // Her Şey Dahil 1.200 TL yerine bu ay için 1.000 TL

BİLGİ/SATIN AL


Blog Sitesi Tasarımı

Blog, genellikle güncelden eskiye doğru sıralanmış yazı ve yorumların yayınlandığı, web tabanlı bir yayını belirtir. Çoğunlukla her gönderinin sonunda yazarın adı ve gönderi zamanı belirtilir. Yayıncının seçimine göre okuyucular yazılara yorum yapılabilir.

Blog sitenizi hemen oluşturun. Bu aya özel indirimli!

1 Yıl Ücretsiz Destek // Her Şey Dahil 700 TL

BİLGİ/SATIN AL


E-Ticaret Site Tasarımı

E-Ticaret sitenizi oluşturmak için servet ödemenize gerek yok. Uygun fiyatlar karşılığında açıp hemen satışa başlayabileceğiniz e-ticaret site tasarımı bu aya özel indirimli. Ürünler, Sepet, Ödeme ve daha bir çok kısım modern görünüm ile sunuluyor.

Kolay kullanımı ve hızlı yapısı ile e-ticaret sitesi tasarımı.

1 Yıl Ücretsiz Destek // Her Şey Dahil, Kısa Bir Süre İçin 1000 TL

BİLGİ/SATIN ALBiz Sizi Arayalım!