Blog

Google Dijital Atölye Açıldı!

Merhaba Arkadaşlar! Bugün sizlere Google Türkiye, İşkur, T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ortak olarak hazırlanan bu projeyi tanıtmak istiyorum. Bu proje sosyal medyadan, reklamcılığa, e-ticaretten çevrimiçi pazarlamaya kadar pek çok konuda sertifikalı eğitimler verecek. Bu eğitim programları bizlere neler kazandıracak ve bu proje tam olarak neyi amaçlıyor sizler için detaylıca araştırdım. Öncelikle aşağıdaki videoyu izleyerek başlayalım.

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve Google Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez’in katılımıyla düzenlenen basın toplantısında paylaşılan bilgilere göre Google bu projeye 10 milyon TL’lik katkı sağlayacak ve KOBİ’lerin internete dönüşümünü de hızlandırmaya çalışacak. Türkiye’nin 9 ilinde (Antalya, Bursa, Gaziantep, Van, Kocaeli, İzmir, Kayseri, Samsun, İstanbul) yüz yüze eğitimler düzenlenecek ve bu eğitimler katılmak isteyen herkese açık olacak.

google dijital atolye ile ilgili görsel sonucu

Sistem İncelemelerim:

  • Motive edici ve rahatlatıcı bir görünüme sahip. Konu anlaşılır bir şekilde anlatılıyor.
  • Ders ünitelerini içerisinde bulunan etapları başarıyla tamamladıktan sonra bir Konu Değerlendirme Testi yapmamız isteniyor. Tüm soruları doğru bir şekilde cevaplayabilirsek sanal rozetimizi almaya hak kazanacağız!

 

Google Dijital Atölye projesi kapsamında web sitesi kurmaktan dijital pazarlamaya, e-posta pazarlamasından web analizine kadar uzanan 23 farklı konuda ücretsiz eğitim kaynaklarına erişmek mümkün olacak.

İŞKUR’un destekliğiyle çeşitli etkinlikler de düzenlenecek. Diğer yandan eğitimleri tamamlayanlara Google tarafından bir başarı sertifikası verilecek. Eğer dijital yetenekler kazanmak veya kendinizi geliştirmek istiyorsanız dijitalatolye.withgoogle.com adresinden projeyi inceleyebilir ve eğitimlerden faydalanabilirsiniz.

Bu projeye verilen destek ve yapılan çalışmalar gerçekten çok başarılı. Sizde aşağıdaki görsele tıklayarak Dijital Atölye’ye ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları ve proje hakkındaki yorumunuzu lütfen yorum olarak belirtin. Teşekkürler.

Ana Sayfa - Dijital Atölye

Yorum

Yorum Yaz